واحد دارویی

شرکت ایران آوندفر از اواخر سال 1389 مبادرت به دریافت مجوزهای مورد نیاز و احداث واحد دارویی به مساحت تقریبی 3000 متر مربع نمود و واحد دارویی شرکت ایران آوندفر در سال 1391 تاسیس گردید و در فاز اول این پروژه، موفق به کسب مجوز تولید فرآورده‌های دارویی از گروه نیمه جامدات و محلول‌های موضعی گردید که محصولات دارویی شرکت از اوایل سال 1394 در داروخانه‌های سراسر کشور توزیع شده است.
فاز دوم فعالیت کارخانه دارویی از سال 1397 آغاز شدو در این فاز، شرکت مبادرت به تولید انواع شیاف‌های رکتال و واژینال نمود.
مهم‌ترین هدف واحد داروسازی شرکت ایران آوندفر تولید و عرضه داروی با کیفیت مورد قبول و قابل رقابت در بازارهای دارویی و افزایش رضایتمندی مصرف‌کنندگان و بیماران عزیز است.

دستگاه بسته‌بندی شیاف

دستگاه SAAS 9 ساخت کشور ایتالیا، یکی از پیشرفته‌ترین دستگاه‌های تولید شیاف‌های رکتال و واژینال می‌باشد.

استانداردهای GMP

تمامی محصولات واحد داروسازی شرکت ایران آوندفر زیر نظر استانداردهای بین‌المللی GMP تولید می‌شوند و مواد اولیه مورد استفاده نیز از شرکت‌هایی با تاییدیه GMP خریداری می‌شوند و آنالیز آنها طبق آخرین اصول فارموکوپه دارویی جهان صورت می‌پذیرد.

واحد تولید این شرکت با بیشترین سهم در مساحت بنای کارخانه و با استفاده از دستگاه‌ها و ماشین‌آلات جدید در امر تولید، بسته‌بندی و رعایت کلیه استانداردهای GMP در تمامی سطوح تولید و آموزش مداوم کارکنان به منظور آشنایی با استانداردهای بهینه تولید، سطح کیفی مطمئنی را برای تولید محصولات مرغوب‌تر با پایداری بیشتر فراهم می‌آورد.

Slide thumbnail

واحد تولیدی بخش اول

Slide thumbnail

واحد پرکن

Slide thumbnail

واحد آزمایشگاه کنترل کیفیت

Slide thumbnail

واحد بسته بندی

Slide thumbnail

واحد تولیدی بخش دوم

Slide thumbnail

واحد انبار